Wykup szkody i dopłata do naprawy auta.

Miałeś wypadek z winy innego kierowcy i zależy Ci na szybkich pieniądzach, dzięki którym naprawisz uszkodzone auto? Nie chcesz jednak walczyć z firmą ubezpieczeniową o należne Ci odszkodowanie? A może uważasz, że przyznano Ci zaniżone odszkodowanie? Skorzystaj z profesjonalnej pomocy firmy OC Odszkodowania w Lublinie.

Dzięki nam nie musisz tracić czasu, nerwów i energii na sprawy związane z odzyskiwaniem przysługujących Ci pieniędzy. Jak to możliwe? To proste – w trosce o dobro naszych Klientów, wyręczamy ich w uzyskaniu dopłaty do odszkodowań oraz zajmujemy się odkupem szkód OC. Przekonaj się sam, że pozyskanie dopłaty do odszkodowania może być wygodne i całkowicie bezkosztowe.

Dzięki nam możesz uzyskać dopłatę do odszkodowania powypadkowego

Wypłacanie zaniżonych odszkodowań powypadkowych to częsta praktyka towarzystw ubezpieczeniowych. Nawet po zakończeniu postępowania i wypłacie odszkodowania masz jednak prawo, by uzyskać dodatkowe pieniądze. Z naszą rzetelną i skuteczną pomocą uzyskasz dodatkowe odszkodowanie z OC sprawcy.

Jeśli od ostatniej decyzji TU nie minęły 3 lata, odkupimy od Ciebie szkodę – nawet już po naprawie samochodu. Cesja wierzytelności, do której dochodzi w trakcie odkupu odszkodowania, to sprawdzony sposób na satysfakcjonujące rozwiązanie roszczeń powypadkowych. Dlatego wykup szkody OC warto powierzyć w nasze ręce.

Wykup szkody to najszybszy sposób, aby otrzymać dodatkowe pieniądze z OC sprawcy wypadku na naprawę Twojego auta. Pamiętaj, że masz prawo do uzyskania całkowitej sumy pieniędzy potrzebnej do naprawy samochodu przy wykorzystaniu oryginalnych części.

Skorzystaj z naszej oferty odkupu odszkodowań OC

Klientom firmy OC Odszkodowania w Lublinie gwarantujemy korzystny odkup odszkodowań – bez zbędnych formalności, bez żadnych dodatkowych kosztów i z gotówką, która szybko wpłynie na Twoje konto. Nie czekaj – jeśli uzyskałeś zaniżone odszkodowanie, zdecyduj się na odkupienie szkody OC przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, znających doskonale rynek odszkodowań.

Wypełnij poniższy formularz, aby sprawdzić czy należy Ci się dopłata do naprawy auta!

Imię i nazwisko: (wymagane)

Adres email: (wymagane)

Numer telefonu: (wymagane)

Miasto / województwo: (wymagane)

Załącz kosztorys uszkodzonego pojazdu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OC Odszkodowania w celu otrzymywania odpowiedzi na zadawane pytania i przedstawienia oferty handlowej, w tym przesyłania wszystkich dokumentów drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania.

 

 


Kiedy mogę otrzymać dodatkowe odszkodowanie?

Nawet jeżeli już otrzymałeś odszkodowanie z OC sprawcy na swoje konto to pamiętaj, że możesz otrzymać dodatkowe pieniądze! Jak to możliwe? To bardzo proste.

Odkup szkody krok po kroku:

1. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną analizę kosztorysu.
2. Wyślij do nas kosztorys naprawy Twojego samochodu oraz decyzję o przyznaniu pieniędzy przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy wypadku.
3. BEZPŁATNIE przeanalizujemy Twój kosztorys, a następnie przedstawiamy Ci ofertę wykupu szkody.
4. Podpiszemy z Tobą umowę cesji szkody (osobiście albo przez Internet).
5. Wypłacimy Ci ustaloną kwotę na Twoje konto bankowe.
6. Wystąpimy na drogę sądową, aby uzyskać kwotę z OC sprawcy wypadku – Ty nie musisz się już o nic martwić i czekać aż sprawa w sądzie się zakończy.

Jak długo od wypadku mogę ubiegać się o wyższe odszkodowanie?

Odkupimy od Ciebie Twoją szkodę do 3 lat wstecz, nawet jeżeli samochód został już naprawiony. Transakcja przebiega bardzo szybko i bez zbędnych formalności. Czy to się opłaca? Sam się przekonaj!

Jakich dokumentów potrzebujemy?

 • Kosztorysu naprawy z Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy wypadku
 • Decyzji z TU o przyznaniu pieniędzy na naprawę

Jakie szkody obsługujemy?

 • Częściowe i całościowe
 • AC

Dlaczego wykup szkody jest dobrym rozwiązaniem?

 • Jest zgodny z polskim prawem i bezpieczny dla Klienta
 • Otrzymujesz dodatkowe pieniądze, których wcześniej nie wypłaciło Ci TU
 • Nie martwisz się o nic i nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów
 • To my uczestniczymy w rozprawie sądowej i załatwiamy wszystkie formalności
 • Wszystkie umowy z Klientem realizujemy za pomocą Internetu i poczty
 • Szybko zyskujesz dodatkową gotówkę, która wpływa na Twoje konto
 • Wykup szkody w żaden sposób nie wpływa na Twoją umowę z ubezpieczycielem

Uwaga! NIE ZGADZAJ SIĘ NA UGODĘ! Towarzystwa Ubezpieczeniowe starają się zawrzeć z Klientem ugodę (telefonicznie lub pisemnie). Pamiętaj, aby kwota którą chce Ci wypłacić Towarzystwo była kwotą bezsporną. Dzięki temu będziemy mogli uzyskać dopłatę do naprawy auta nawet do 3 lat wstecz.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie: 000 000 000 lub mailowo: kontakt@oc-odszkodowania.pl